Dyplomy grawerowane dla klientów biznesowych

W dziale tym przedstawiamy dyplomy grawerowane skierowane głównie do odbiorców firmowych. Cechują się najwyższą jakością wykonania, mogą zawierać nawet bardzo skomplikowane logotypy czy inne grafiki wypełnione farbami w kolorach RAL lub Pantone.

Zobacz wszystkie opcje


 

Dyplomy ekskluzywne


Dyplomy ekskluzywne wykonujemy z wysokiej jakości mosiądzu szlifowanego lub patynowanego.


 

Przejdź do galerii


 

Dyplomy nowoczesne


Dyplomy nowoczesne wykonujemy z połączenia wielu materiałów w różnych kolorach, tworzą niestandardowe, nie szablonowe kompozycje. Przykład powyżej to połączenie szkła oraz laminatu grawerskiego z wykonanym grawerunkiem laserowym. Laminaty dostępne są w wielu kolorach oraz można wycinać z nich kształty.

 

Zobacz wszystkie opcje


 

Dyplomy swojskie


Dyplomy swojskie firmowe to wyjątkowa pamiątka. Jej luźny charakter sprawia, że może być wręczona na niemal każdą okazję.


Zobacz wszystkie opcje


 

Dyplomy standardowe


Dyplomy standardowe wykonujemy z laminatów grawerskich, dostępnych w wielu kolorach oraz wykończeniach np. kolor złoty ( metalizowany ) z delikatną strukturą.

 

Przejdź do galerii


 

Dyplomy dla służb mundurowych


Dyplomy dla służb mundurowych – to jedyna taka pamiątka. Możliwość stworzenia niezliczonych kompozycji związanych z daną służba – wstawienie odznak wraz z nr służbowym obdarowywanego, zdjęcia z akcji, loga czy podpisy kolegów i koleżanek z pracy!

 

Przejdź do galerii


 

Dyplomy aluminiowe


Dyplomy aluminiowe to super pamiątka, jest rzadko spotykana w formie dyplomu i tym samym nadaje się na prezent dal bliskiej nam osoby

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem